Forum gildii Bractwo Dusz


#1 2010-09-30 13:38:00

 Pikaczu

Leader

Zmiany, zmiany...

Gildia pada. Głównie z mojej winy, moja aktywność jest znikoma i nie ma co tego ukrywać. Gdy jedynemu Secondowi w gildii siadł komp, nikt już praktycznie nie sprawował nad Bractwem władzy.

Teraz pytanie: co z tym fantem zrobić? Najprostsza odpowiedź: być aktywnym. Tyle że ja i Korzon dopiero co dostaliśmy się do szkół średnich i nie mamy już tyle czasu na grę co dawniej. Przynajmniej na początku trzeba zrobić jako takie wrażenie. Do tego Dofus na moim średniowiecznym sprzęcie często zmienia się w pokaz slajdów. Odkąd znowu pojawiły się boty, taka gra mija się z celem. Dlatego, w porozumieniu z Korzonem, postanowiliśmy co następuje:

El-icognito oraz Bleeding-Blade zajmą pozycję drugiego i trzeciego Second in Command w gildii.

El już wyraził zgodę, na decyzję Bleeda przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać. Chciałem to ogłosić gdy wróci za 2 tygodnie, ale naprawdę zwlekałem z tym już zbyt długo.

Ja pozostanę na pozycji lidera, lecz będzie to raczej funkcja reprezentatywna. Korzon zostaje na swojej pozycji.

Teraz tak w skrócie na czym polega funkcja Seconda i czego jako lider od nich oczekuję:

-wyrzucania graczy nie logujących się przez 14 dni, jeśli nie informują o tym na forum;
-sprawiedliwego nadawania rang;
-przy zapraszaniu nowych członków, proszę dawać im od razu prawa: invite new members i manage own XP contribution;
-dbania o rozwój gildii poprzez nabywanie nowych członków, przynajmniej na początku. Wiem, że będzie to trudne, ale kto, jeśli nie Wy?
-nienagannego zachowania. W końcu Wy jesteście teraz autorytetami dla innych.

Parę słów na koniec:

Proszę nie wprowadzać na razie żadnego progu levelowego dla nowych graczy. Po co, skoro mamy tyle wolnych miejsc?

Na forum postaram się być bardziej aktywnym, w końcu nie jest tak czasochłonne.

Pozostanę tu na razie jedynym administratorem.

Najskuteczniejszą metod kontaktu ze mną jest Prywatna Wiadomość na forum.

Życzę wszystkim powodzenia i szybkiego wbicia 200lv :P

@edit
Bleed także wyraził zgodę. :)

Offline

 

#2 2010-10-01 10:33:57

Bleed

Guard

Re: Zmiany, zmiany...

Co do szkol srednich: nie przejmujcie sie az tak bardzo. Pierwsza klasa to tylko po to zeby nauczycieli poznac. Ja mature w maju zdaje a mimo to uwazam ze nie ma co sie tak ekscytowac szkola ;-)


"Consciously comes to me... Down on her knees... Painfully she moans indeed
Rapidly aggressively DAGGERS shine and DAGGERS kill"
Satyricon - The Wolfpack

Offline

 

#3 2010-10-01 19:16:20

 Pikaczu

Leader

Re: Zmiany, zmiany...

...chyba że się jest w liceum na profilu humanistycznym, a nauczyciele od początku jakieś eseje każą pisać.

Offline

 

#4 2010-10-02 14:54:12

Bleed

Guard

Re: Zmiany, zmiany...

Ano to racja ;p u nas w LO histwos tez ma jazde. Bylo na matfiz isc czy cos takiego przynajmniej lajt jest:) no to starajcie sie tam jakos;-)


"Consciously comes to me... Down on her knees... Painfully she moans indeed
Rapidly aggressively DAGGERS shine and DAGGERS kill"
Satyricon - The Wolfpack

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ritualclan.pun.pl www.forumwttc.pun.pl www.narutospbf.pun.pl www.medycynaestetyczna.pun.pl www.allforandroid.pun.pl