Forum gildii Bractwo Dusz


#1 2010-10-02 19:25:55

Bleed

Guard

Inne gry

Nowe zapytanie, nurtuje mnie to od dawna^^ w co gracie poza Dofusem?
Ja jestem wielkim fanem RPGów, wielokrotnie przeszedłem Baldur's Gate 1 i 2 z dodatkami Icewind Dale  1 i 2 oraz Neverwinter Nights :) Za sportowymi nie przepadam. Jeszcze było kiedys takie cos "Black & White", była to epicka gra. A Wy w co gracie?


"Consciously comes to me... Down on her knees... Painfully she moans indeed
Rapidly aggressively DAGGERS shine and DAGGERS kill"
Satyricon - The Wolfpack

Offline

 

#2 2010-10-06 07:33:42

 el-icognito

Second in Command

Re: Inne gry

Jeśli o mnie chodzi, to mam bzika w temacie konsolek kieszonkowych i JRPG. Dorobiłem się w mojej kolekcji jak na razie GBA SP; PSP; no i mojego ukochanego DSa Lite :)
Wybrałem tą formę rozrywki gdyż nie lubię być przykuty do monitora / telewizora a z kieszonkową konsolką zagrasz nawet na kiblu ;)
Moje ulubione tytuły.. troszeczkę jest tego chyba za dużo aby wymieniać wszystkie (ktoś kto to będzie czytał w tym momencie by mógł zasnąć z nudów ;) dlatego wymienię tylko mój TOP 3

nr 1 Golden Sun 1 i 2 (trzecia część ma wyjść w przyszłym roku na nową konsolkę z ekranem 3D nintendo 3DS)

nr 2 cała anglojęzyczna seria Dragon Questa (obecnie gram w szóstkę)

nr 3 niegdyś mój nr jeden.. seria Final Fantasy (przeszedłem części 1; 2; 3; 4; 9)

Offline

 

#3 2010-10-06 18:37:20

Bleed

Guard

Re: Inne gry

Wlasnie mam PSP 1004 z mnostwem akcesoriow ale zamierzam przehandlowac na kolejny tatuaz. Co chcialem przejsc to przeszedlem (Assassin's Creed, Tekken: Dark Resurrection, Tekken 6, God of War). Ale nie wiem czy sie na DSa nie skusze. Z tego co patrzylem to grafika odrobine chyba gorsza od PSP, dobrze mowie? No i gry nie zachwycaja cenami... ^^ widze zem na Xperta trafil, mam nadzieje, ze wiedze w zakresie przenosnych konsol poszerze:)


"Consciously comes to me... Down on her knees... Painfully she moans indeed
Rapidly aggressively DAGGERS shine and DAGGERS kill"
Satyricon - The Wolfpack

Offline

 

#4 2010-10-06 21:09:32

 el-icognito

Second in Command

Re: Inne gry

;P dzięki za xperta ;P
Powiem tak.. DS na dzień dzisiejszy ma gorszą grafikę niż PSP.. biorąc pod lupę podzespoły (procek pamięci itp.) to PSP wygrywa zdecydowanie.
Ale jest coś co moim zdaniem ma DS lepszego.. a mianowicie gry. Przynajmniej biorąc pod uwagę JRPG czy też rpg i różnego rodzaju taktyczne gierki.
Wystarczy wejść na różnego rodzaju zestawienia sprzedaży i każdy zauważy że DS zostawia o lata świetlne konkurencje w tyle.

W drugiej połowie przyszłego roku na rynek ma wypłynąć 3DS (następca DS), który wierząc zapowiedziom i naocznym światkom ma lepszą grafikę od PSP no i oczywiście ten niesamowity ekran wyświetlający 3D! bez potrzeby zakładania okularów 3D!! Do tego jeszcze dojdzie jeden analog. Pewnie ktoś zapyta się po co o tym mówię.. mówię o tym odnośnie kuszenia.. jeśli miałbym PSP i myślał o jakiejś zmianie 3DS byłby moim złotym gralem (konsolka podobno ma kosztować ok 1000pln...)

http://img833.imageshack.us/img833/9694/nintendo3dsh.jpg

Niektórzy mówią że odkąd gram na konsolkach nintendo moje oczy wydają się bardziej skośne ;P



P.S.
Jeśli chodzi o wysokie ceny gier.. to zawsze istnieje sposób na obejście tego problemu..
Przy DSie jest to bułka z masłem.
Ale wszystko zależy od sumienia i moralności użytkownika konsolki.

Ostatnio edytowany przez el-icognito (2010-10-07 10:51:21)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakugan-nowa-vestroja.pun.pl www.pokemon-master-white.pun.pl www.narutofaans.pun.pl www.massmedia.pun.pl www.pokemonland.pun.pl