Forum gildii Bractwo Dusz


#1 2010-09-30 15:05:21

 Pikaczu

Leader

Sport

Interesuje się ktoś?

Ja śledzę Ligę Europejską, w której gra Lech Poznań. Dla niewtajemniczonych: Trafił do najmocniejszej grupy, z Manchesterem City, Juventusem i Salzburgiem. Każdy z każdym, mecz i rewanż, przechodzą 2 zespoły. Jak na razie Lech zremisował na wyjeździe z Juventusem 3:3 (!), dzisiaj gra u siebie z Salzburgiem. Ciekawe jak to będzie.
Gdzieś widziałem taki tekst, że pewien kibic modlił się po łacinie przed meczem i prosił Boga, żeby wygrał Juventus. Bóg zrozumiał "niech wygra młodość" (Juventus to młodość po łacinie), po czym spojrzał na Del Piero (36l.) i co zrobił, każdy widzi...

Mamy też drużynę w Lidze Mistrzów! Tyle że w piłce ręcznej... Vive Targi Kielce przegrało pierwszy mecz i to wysoko, ale ma jeszcze 9 meczów przed sobą (6 drużyn w grupie, 4 przechodzą dalej), powinien sobie poradzić. Niestety, jest też w najsilniejszej grupie, m.in. ze zwycięzcą, drugim finalistą i ćwierćfinalistą poprzedniej edycji. W zeszłym sezonie Vive doszło do 1/8 finałów, co świadczy o dość dużej sile tego zespołu. Najbliższy mecz 3 października.

Trwają także Mistrzostwa Świata w siatkówce. Polska przeszła już do drugiej fazy grupowej, gdzie trafiła do grupy z Bułgarią i Brazylią. Śmieszna sytuacja, bo z Bułgarią wygrała w półfinale ostatniej edycji, a z Brazylią przegrała w finale. Tak, tutaj też trafiliśmy do grupy śmierci... Dzisiaj gramy z Brazylią i to o tej samej godzinie co Lech. Że tak sobie zrymuję: ech...

I na tym moje zainteresowanie sportem się kończy :P Może ktoś uprawia jakiś sport?

Offline

 

#2 2010-10-01 10:26:19

Bleed

Guard

Re: Sport

Gram w ręczną od roku na lewej kontrze, 7 lat karate shotokan, 1,5 roku muay thai, rok niecaly walk mieszanych w formule vale tudo. Do tego akrobatyka od roku, le parkour od miesiaca no i 2 lata stażu na silowni ;D zamierzam sie zabrac za boks, ale mamuska nie pozwala bo wyjde z Gwardii Wroclaw jako idiota bez nosa. Pozdrawiam wszystkich uprawiających sport! :)
http://www.youtube.com/watch?v=3uHYXVifUcI   tu jest kompilacja naszego parkour teamu^^


"Consciously comes to me... Down on her knees... Painfully she moans indeed
Rapidly aggressively DAGGERS shine and DAGGERS kill"
Satyricon - The Wolfpack

Offline

 

#3 2010-10-06 18:02:45

 el-icognito

Second in Command

Re: Sport

W podstawówce mój nauczyciel od wfu tak katował nas piłką, że do tej pory mam mdłości na samą myśl o piłce nożnej :/
Ninją ala Bleed też raczej nie będę :/
Ale nie pomyślcie że nic innego nie robię tylko siedzę i zbieram kurz razem z moim kompem ;)
W średniej szkole śmigałem na deskorolce i to przez ładnych parę latek przez moje miasto, które nie było wylane od a do z asfaltem (przez co kontuzje były chlebem powszednim). W momencie gdy na horyzoncie pojawiły się pieniądze, które oczywiście zaczęły wesoło wędrować do mojego portfela :) oś moich zainteresowań przeniosła się na snowboard. Mam naprawdę daleko do lepszych "górek" (jestem z warmi i mazur), ale nie daję za wygraną i co zimę można mnie spotkać w górach (najechałem już Słowacki Chopok i większość gór o okolicach Bielska Białej.. w tym roku jeszcze się zastanawiam gdzie uderzyć). A w te jakże upalne wakacje dałem się wkręcić w trybiki wind surfingu :) i jak na razie nie mam zamiaru odpuszczać tego tematu :)
Generalnie zauważam że nie ciągnie mnie do gier zespołowych.. :/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.broniewskiego.pun.pl www.pedagossum.pun.pl www.tibia11.pun.pl www.managerdmp.pun.pl www.eit.pun.pl